سئو سایت رشت | مشاوره و متخصص سئوکار حرفه ای رشت

سئو سایت رشت

قوانینی که موتورهای جستجوی اینترنت بر اساس آن سایت‌های مختلف را اولویت بندی می‌کنند، قوانین سئو می‌گویند و اگر سایتی بر اساس همین قوانین بتواند پیکربندی و محتوای خود را بنا کند، به امتیاز بیشتری دست یافته و در صدر نتایج جستجو قرار خواهد گرفت.

هدف تمامی کسب و کارهای آنلاین، دیده شدن از سوی مخاطبان هدف است و این، چیزی است که در دنیای اینترنت با استفاده از سئو به دست خواهد آمد. اگر مالک یک کسب و کار آنلاین هستید و سایت اختصاصی خود را راه اندازی کرده‌اید، باید برای سئوی آن برنامه ریزی مفصلی داشته باشید. تخصص ما سئو سایت در رشت است و تمام خدماتی که برای سایت شما انجام می‌دهیم را در ادامه این مطلب به شما معرفی خواهیم کرد.

سئو سایت رشت

خدمات سئو سایت رشت

وقتی از خدمات سئوی سایت صحبت می‌کنیم، سطح گسترده‌ای از خدمات وجود دارند که نیازمند برنامه‌ریزی، تدوین استراتژی، انجام گام به گام برنامه‌ها و مانیتورنیگ پیوسته است. بسیاری از کارفرمایان و مدیران کسب و کارهای آنلاین، وقت و حوصله لازم برای انجام تمام کارهای سئو سایت رشت را ندارند و از این رو، در جستجوی متخصصانی برای انجام این امور هستند. بهترین سئوکار رشت می‌تواند 6 گام زیر را برای سایت شما به انجام برساند.

بهینه سازی تخصصی سایت رشت

پروسه سئو سایت در رشت

1. مشاوره و ارائه پلن و استراتژی سئو رشت

گام اول، تحلیل وضعیت سایت و طراحی یک استراتژی سئو رشت است که مخصوص سایت شما و با توجه به شرایط کسب و کار و ساختار سایت شما طرح ریزی خواهد شد. شما باید سیاست‌های خاص خود را برای سایت‌تان تدوین کنید و بر اساس آن، پلن محتوایی خود را طراحی کرده و سپس به تولید و انتشار محتوا بپردازید. به طور کلی در گام نخست، این مراحل انجام خواهد شد:

 • تحلیل وضعیت سایت
 • ارائه پلن ماهیانه برای تولید محتوا
 • ارائه پلن لینک بلیدینگ
 • تعین استراتژی برای ریپورتاژ اگهی با توجه به بودجه شما

2. مشاوره سئو تکنیکال رشت

منظور از سئوی تکنیکال، بررسی وضعیت ساختار فنی سایت و تاثیر آن بر روی سئو است که شامل موارد زیر خواهد بود:

 • بهینه سازی تگ‌ها: برچسب‌ها یا تگ‌های سایت، بخشی از متادیتای سایت هستند که نشانی صفحات سایت شما را نشان می‌دهند و بهینه‌سازی آن‌ها در سئوی سایت بسیار موثر است.
 • بهینه سازی سرعت سایت: افزایش سرعت سایت در امتیاز سئوی آن بسیار موثر است و این کار از طریق بررسی ساختار فنی و کدینگ آن مقدور است.
 • بررسی مشکلات ایندکس شدن سایت: ایندکس شدن سایت، به معنای قرار گرفتن تک تک صفحات آن در فهرست نمایش جستجو است. باید بدانیم که کدام صفحات شما در ایندکس گوگل برای نمایش قرار نگرفته و تمام آن‌ها را وارد ایندکس نماییم.
 • بررسی ساختار سایت: بسیاری افراد در زمان طراحی سایت، با کمترین هزینه سایتی می‌سازند که متاسفانه ساختار آن دارای ایرادات بنیادین است و این امر، بالا بردن امتیاز سئو در رشت را سخت می‌کند.
 • بررسی ساختار لندینگ پیج‌ها و بهینه سازی آن: لندینگ پیج‌ها، پیج‌های اصلی هر بخش از سایت هستند که محل بازگشت کاربران از دیگر صفحات بوده و از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند. بهینه سازی لندینگ تاثیر بسزایی در بهبود وضعیت سئوی شما دارد.

برای دریافت خدمات سئو سایت به مشاوره نیاز دارید؟

همین حالا تماس بگیرید

3. تحقیق کلمات کلیدی رشت

یکی از گام‌های موثر برای بالا ماندن دائمی سایت شما، تحقیق کلمات کلیدی به صورت همیشگی است تا اصلی‌ترین کلمات در هر زمان را بشناسید و بتوانید محتواهایی متناسب با زمان تولید کنید. پروسه تحقیق کلمات کلیدی پروسه‌ای تخصصی و بسیار حائز اهمیت است که بسیاری از مدیران سایت از آن غافل هستند.

4. تولید محتوا سئو شده و هدفمند

پس از به دست آوردن و اولویت‌بندی کلمات کلیدی، به مهم‌ترین گام یعنی تولید محتوا می‌رسیم. کیفیت سایت شما را بیش از هر چیز، کیفیت محتوای آن تعیین می‌کند و ما می‌توانیم این کار را با بهترین کیفیت به صورت سئو شده، هدفمند و کاملاً یونیک، برای شما انجام دهیم.

5. بازاریابی محتوایی

استفاده از تولید محتوا برای بازاریابی و تبدیل مخاطبان به خریداران، خود فرآیندی دیگر است که با استفاده از انواع افزونه‌ها، استراتژی‌های کاربردی و دعوت به عمل انجام می‌گیرد. در حقیقت در این گام است که تولید محتوای شما به صورت عملی برای شما درآمد خلق خواهد کرد.

6. لینک سازی و تعیین بودجه لینک سازی خارجی

لینک سازی در سایت چه داخلی و چه خارجی حائز اهمیت است. شما باید بتوانید برای بالا بردن امتیاز سئو، بودجه‌ای را کنار بگذارید تا به صورت هوشمند و با استفاده از رپرتاژ آگهی‌ها، لینک سازی خارجی انجام دهید.

سئو سایت در رشت

سئو انواع سایت رشت

متخصصین با تجربه حوزه سئو به خوبی می‌دانند که سئو سایت‌های مختلف، با وجود تمامی اصول ثابت سئو، با یکدیگر تفاوت‌هایی نیز دارند. به عنوان مثال سئو سایت فروشگاهی رشت، سئو سایت شرکتی رشت و سئو سایت خدماتی رشت هر یک استراتژی‌های خاص خود را دارند و نمی‌شود که تمامی این حوزه‌ها را با یک سبک مورد بهینه سازی قرار داد. تجربه ما کمک می‌کند که هر یک از انواع سایت‌های زیر را به بهترین شکل، بهینه سازی کنیم:

1. سئو سایت خدماتی رشت

2. سئو سایت شرکتی رشت

2. سئو سایت فروشگاهی رشت

2. سئو سایت گردشگری رشت

5.سئو سایت حوزه تجاری رشت

سئو سایت بر اساس برنامه نویسی و سیستم مدیریت محتوا

یکی از مباحثی که بسیاری از صاحبان کسب و کار و حتی بسیاری از سئوکاران نیز به آن توجه نمی‌کنند، این است که سیستم تولید محتوای سایت شما و برنامه‌نویسی آن، نقش بسیار پررنگی در سئوی سایت شما دارد. سئوکاران با تجربه به خوبی تفاوت‌های موجود بین انواع CMS را می‌دانند و می‌توانند با توجه به آن، سبک و استراتژی سئو را تدوین و اجرا نمایند. سه نوع مختلف از سیستم مدیریت محتوا که سبک‌های خاص خود را برای سئو خواهند داشت، عبارتند از:

 1. سئو سایت وردپرسی
 2. سئو سایت جوملایی
 3. سئو سایت برنامه نویسی شده
مشاوره سئو رشت

ثمره سئو مناسب

افزایش بازدید سایت

نخستین ثمر سئوی مناسب، قرار گرفتن در صدر فهرست نتایج جستجوی گوگل و به تبع آن، بالا رفتن بازدید سایت شما است.

افزایش لید

یکی از اهداف اصلی در بازایابی محتوایی، افزایش نرخ لید است که با سئو سایت میسر می‌شود.

افزایش درآمد و فروش

این شما هستید که به کمک سئو سهم خود را از این بازار بزرگ برخواهید داشت. سئو بی‌شک به افزایش چشمگیر درآمد و فروش شما کمک می‌کند

برندسازی

سئو به شما و سایت شما کمک می‌کند که به بهترین شکل، برند کسب و کار خود را در بین مشتریان هدف‌تان جا بیندازید و فرایند برندسازی را به بهترین شکل، انجام دهید.

درباره من

سئو رشت

 

با سلام! من علیرضا خورسند هستم، متخصص سئو و دیجیتال مارکتینگ با 5 سال سابقه فعالیت در این حوزه.
سئو موفق بیش از 1500 عبارت کلیدی در حوزه های مختلف و مشاوره سئو برند های شناخته شده و معتبر در شهر رشت

سئو سایت رشت

وقتی تا اینجا آمده باشید، احتمالاً به خوبی از اهمیت سئو در فرآیند موفقیت کسب و کار خود آگاهی دارید. با این وجود لازم است یک‌بار دیگر یادآوری کنیم که داشتن امتیاز سئو مناسب، چه ثمری می‌تواند برای شما داشته باشد:

1. افزایش بازدید سایت

نخستین ثمر سئوی مناسب، قرار گرفتن در صدر فهرست نتایج جستجوی گوگل و به تبع آن، بالا رفتن بازدید سایت شما است.

2. افزایش لید

مشتری راغب یا Lead Generation اصطلاحی است که به مشتریان بالقوه آشنا شده با خدمات و محصولات شما گفته می‌شود. یکی از اهداف اصلی در بازایابی محتوایی، افزایش نرخ لید است که با سئو سایت میسر می‌شود.

3. افزایش درآمد و فروش

دنیای سئو، دنیایی بی‌مرز با مشتریانی پرشمار است و مانند فروشگاهی است که از پرترددترین نقاط نیز پرترددتر است و با این حال، این شما هستید که به کمک سئو سهم خود را از این بازار بزرگ برخواهید داشت. سئو بی‌شک به افزایش چشمگیر درآمد و فروش شما کمک می‌کند.

4. برندسازی

ساخت و جا انداختن یک برند، بدون داشتن پایگاهی دیجیتالی که شما را به مردم و مشتریان‌تان متصل کند، کاری بسیار دشوار و تا حدودی بیهوده است. سئو به شما و سایت شما کمک می‌کند که به بهترین شکل، برند کسب و کار خود را در بین مشتریان هدف‌تان جا بیندازید و فرایند برندسازی را به بهترین شکل، انجام دهید.

سئو سایت رشت

روند انجام پروژه‌ها

هنوز برای بسیاری ازا کسانی که جهت مشاوره سئو رشت به ما مراجعه می‌کنند، مبهم است که در پروسه سئو سایت، روند انجام پروژه چگونه است؟ ما در اینجا به طور مختصر 4 گام همیشگی روند انجام پروژه‌های خود را با شما به اشتراک می‌گذاریم:

1. تشکیل جلسه و نیاز سنجی

در این مرحله تمامی نیازهای شما و عبارات و خدمات کامل کسب و کار شما جمع آوری و مستند می‌شود.

2. بررسی وضعیت فعلی سایت

در این مرحله پس از بررسی و تحلیل وضعیت فعلی سایت،  آنالیزهای آماری به صورت گزارش تهیه شده و پیشنهادات اولیه به همراه استراتژی محتوایی،  ارائه می‌شود.

3. انجام پروژه

این مرحله از روند، تمامی 6 گامی است که در ابتدای این مطلب به آن‌ها پرداختیم و کیفیت آن را نیز برای شما تضمین خواهیم کرد. وقتی برای سئو سایت رشت کار را به بهترین سئوکار رشت بسپارید، می‌توانید از حیث کیفیت خدمات آسوده خاطر باشید.

4. ارائه گزارش‌های ماهیانه و آنالیز مداوم

فرآیند سئوی سایت نیازمند مانیتورینگ مداوم و بررسی همیشگی آمارهاست تا بتوانیم نتایج فرآیند را مورد بررسی قرار داده و نقاط قوت را بهبود ببخشیم. این کاری است که ما برای شما انجام می‌دهیم و به صورت ماهیانه وضعیت بهبود یافته سئو را بر اساس آمارها و ارقام به شما ارائه می‌کنیم تا شما نیز شاهد روند رشد سایت خود باشید.

مشاوره سئو رشت

برای خدمات سئو سایت رشت، ما می‌توانیم کامل‌ترین مجموعه خدمات را به شما ارائه کنیم تا در مسیر بهبود وضعیت سایت و بهینه سازی آن از ساختار فنی تا محتواهای غنی و مثمر ثمر، بهترین نتایج را برای شما به ارمغان بیاوریم. رزومه فعالیت ما، تمام آنچه باید درباره کیفیت کار ما بگوید را به شما عرضه می‌دارد.

آنچه باقی می‌ماند، تحقیق بیشتر شما برای شناسایی فعالان این حوزه و مقایسه‌شان با گستردگی و کیفیت خدمات ماست. برای مشاوره سئو رشت و یا انجام امور سئو سایت‌تان، می‌توانید هم‌اکنون با ما تماس حاصل کنید.

پروژه ها

سئو سایت گردشگری رشت
سئو سایت شرکتی رشت
سئو سایت شرکتی در رشت
سئو سایت صرافی رشت
سایت شرکتی در رشت
سئو سایت تاسیسات در رشت

سوالات متداول

همانطور که بالا تر نیز گفته شد، خدمات سئو سایت در رشت، تحت تاثیر عوامل زیادی است که می تواند بر هزینه سئو یک سایت تاثیر بگذارد. همچنین انتخاب کلمات کلیدی هدف نیز بر اساس سختی آن کلمه می تواند منجر به افزایش قیمت سئو شود.

سئو اصولی سایت در رشت منجر به افزایش بازدید سایت، افزایش لید و از همه مهم تر افزایش فروش و درآمد و برندسازی می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و  مشاوره سئو رایگان  رشت با شماره تماس 09113282746 تماس حاصل فرمایید.

برای بهبود محتوا به این محتوا امتیاز دهید!

5/5

نظرات کاربران

هانی احمدی

Rated 5 out of 5
اکتبر 2, 2023

سلام ببخشید ما داخل تیممون نیروی تولید محتوا داریم.شما استراتژی محتوا هم میدید؟

حسام تقوی

Rated 5 out of 5
سپتامبر 25, 2023

اقای خورسند واقعا کارتون حرف نداره…توضیحات کامل قبل و در حین انجام پروژه و استراتژی ای که برای سایتمون چیدید واقعا عالی بود.

Response from

ممنون جناب تقوی لطف دارید🙏🙏

بهنام ناصحی

Rated 5 out of 5
سپتامبر 11, 2023

سلام، سایت هایی که ssr طراحی می شوند امکان سئو شدن وجود داره؟

Response from

سلام وقت بخیر، بله سایت های ssr نیز با رعایت سئو تکنیکال امکان سئو شدن برای آن ها وجود دارد.برای مشاوره در این زمینه میتوانید با ما در ارتباط باشید🙏

عرفان نظری

Rated 5 out of 5
سپتامبر 9, 2023

سلام وقتتون بخیر، سئو سایت در حوزه گردشگری انجام میدید؟

Response from

سلام وقتتون بخیر

بله شما می تونید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 09113282746 تماس حاصل فرمایید.🙏🙏🌹

برچسب ها:

#سئو-سایت-رشت ، #سئو-رشت ، #مشاوره-سئو-رشت ، #متخصص-سئو-در-رشت، #سئو-سایت-شرکتی-رشت ، #سئو-سایت-فروشگاهی-رشت